Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Bir İsim Nedir?

RGIS, “Retail Grocery Inventory Services” (Perakende Bakkal Envanter Hizmeti) kısaltmasıdır. Erken başarı iş modelimizi ölçeklendirmemize ve hızlı bir şekilde diğer sektörlere girişimizi sağlamıştır. On yıllar sonra ismimiz çok büyümüştür. Artık RGIS her türde ve boyutta şirketler için her gün 800 üzerinde envanter gerçekleştirir.

Yıllık Deneyim


Küresel Erişim

RGIS'in Avrupa, Latin Amerika ve Asya-Pasifik'te ofisleri bulunmaktadır...​

Map


 

43 Ülkeye Yenilikçi Envanter Çözümleriyle Hizmet Vermek

Tüm 3.000 Global müşteri ve dünya çapında tamamlanmış 174.000'den fazla envanter, herhangi bir projeyi güvenilir ve verimli bir şekilde tamamlamak için doğru yerde kaynaklara sahibiz.​

 
​​​
​​

Teknolojimiz​

Mobil Teknoloji​

Hız ve doğruluk. Envanter tarayıcıları ve tablet uygulamaları dahil olmak üzere RGIS elde taşınır cihazları, envanter verilerini doğru olarak toplamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Araştırma Geliştirme​

Güçlü ve etkin. Biz ekipmana, süreçlere ve geleceğin getirebileceği şeylere yatırım yaparız. Mevcut araçları geliştirmeyi ve gelişmekte olan trendler için çözümler geliştirmeyi sürdürürüz.

Mağaza Planlama Yazılımı

İzlemek ve optimize etmek. Perakende kat planlama yazılımımız, hem zaman hem de kaynak tasarrufu yaparak perakendecilerin mağazaları hakkında fikir sahibi olmalarını sağlar.​

Envanter Yönetimi Öncüleri RGIS

Bakkal dükkanlarına kendi envanterleri için doğru ve ekonomik bir alternatif sunmak için 1958 yılında Thomas J. Nicholson tarafından kurulmuştur. Birkaç yıl içinde işletme Midwest’in dışına çıkmıştır ve Birleşik Devletler ve tüm dünyada sayımlar yapmaya başlamıştır.​​
 •  

  1950’ler

  1958 yılında Perakende Bakkal Envanter Hizmetleri Oluşturulur. Merkez ofisi ilk kurulduğu yer olan Nicholson’daki bodrum katından Michigan, Detroit’teki bir ofise taşınır.
   

 •  

  1960’lar

  Illinois, Florida, Wisconsin, Ohio, Missouri, Indiana, Louisiana ve Minnesota’da yeni ofisler açılır. RGIS ayrıca Kanada’da uluslararası bir varlık oluşturur.
   

 •  

  1970’ler

  SCM elektronik hesap makinesi ve özel tasarımlı TJN hesap makinesi tanıtımıyla RGIS yeni teknolojilere yatırım yapar.

 •  

  1980’ler

  RGIS, patentli bir teknoloji olan Audit® mikro bilgisayarı piyasaya sürer. RGIS ayrıca bilgi işlemek için bir Yüksek Kalite Veri Merkezi geliştirmiştir.

 •  

  1990’lar

  Küresel erişim Meksika, Yeni İskoçya, Britanya Kolumbiyası, İsrail ve Brezilya’daki yeni ofislerle artar. Teknoloji, Taşınabilir Finansal (PORTFN) programının tanıtımıyla çok önemli bir gelişme gösterir.
   

 •  

  2000’ler

  On ülkede daha ofisler açar. RGIS, RM-1 kablosuz tarayıcıyı yayımlar ve envanter verisini toplama yönteminde devrim yaratır. Blackstone RGIS’i satın alır.
   

 •  

  2010’ler

  Kablosuz teknoloji ve yazılımdaki gelişmeler gerçek zamanlı raporlamayı mümkün kılar. Mobil uygulamalar yeni anlayış düzeyleri ve şeffaflık ekler.​​​​​​​​​​​

 •  

  2020'den bugüne

  Ivalis'in Avrupa ve Brezilya'nın yanı sıra WIS UK ve Meksika'da satın alınması, sunulan Franchise fırsatlarıyla birlikte küresel erişimi artırıyor ve güçlendiriyor. En son ileri teknolojiye yapılan yatırım, müşteriler için NGEN Bulut, Ses Sayımı, Parmak Lazeri ve RFID dahil olmak üzere yenilikçi envanter çözümleri sağlar.

Liderliğimiz

Asaf Cohen  

Asaf Cohen

Chief Executive Officer 

Heinz Krause  

Heinz Krause

Chief Financial Officer – International

Nicola Stevens  

Nicola Stevens

Executive Vice President of Global Operations and Process Improvement

Elise Cordier  

Elise Cordier

General Counsel and DPO – International

 
Sudipto Nandy  

Sudipto Nandy

Chief Information Officer – International

Neil Storey  

Neil Storey

Chief Revenue Officer – International

Pierrick Min  

Pierrick Min

President, Europe

Jan Morlok  

Jan Morlok

President, Asia Pacific and Latin America